| xDoiObrăjori a întrebat:

Deci sunt in vacanta si ma plictisesc de moarte! Ce sa fac ca sa nu ma mai plictisesc?

Răspuns Câştigător
| ImperfectPerfectionx4 a răspuns:

Heii :X. Pai si eu am avut fix aceiasi problema, dar am incercat sa ma gandesc cum as putea sa nu pierd vara degeaba happy, deci. cel mai bine e sa te distrezi. Sa mergi cu prietenii la o inghetata, sa va plimbati, sa mergi la un strand, sa ii inviti la tine sa jucati ceva [ carti laughing ], sau orice, sa te plimbi, sa stai pe afara, sa asculti muzica, citesti o carte laughing. una cu vampiri smug glumeam laughing, dar orice poate fii bine-venit happy. Deci cam, solutia ta sunt prietenii :]. Prietenii rezolva asta, caci chiar si eu am observat`o. Daca ai companie totul e mai distractiv happy
Sper ca te-am ajutat :* si iti urez distractie placuta >big grin

10 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Buna.
1.Citeste o carte.
2. Uita-te la niste filme.
3. Danseaza.
4.Asculta muzica.
5.Iesi afara cu prietenii.
6.Da-te cu bicicleta sau cu rolele.
7.Fa niste sport.
8.Stai pe net.
9. Uita-te la niste seriale.
10.Citeste niste site-uri de fashion si chestii d-alea.
11.Du-te afara si te plimba putin.
12. Poti sa faci pe mess o conferinta cu prietenii tai.
Bafta si spor la distractie.

| Aykomittt a răspuns:

Salut!

Intreaba-i pe parinti tai daca nu puteti sa va duceti la Mare la Constanta, Marea Neagra s.s.m.d.Sau poti sa te duci la tara la bunici tai.

| bebzzz a răspuns:

1)poti sa asq muzica
2)sa iesi afara:X tongue
3)sa citesti (laughinglaughing)
4)sa stai pe messtonguetongue
5)sa stai pe facebookbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu cand ma plictisesc ma duc la pescuit,ma duc la garla,ma joc pe telefon cu angry birds (nu te plictisesti cu asta niciodata!), ies in parc cu prietenii, spionam pe cineva din parc.si ne luam de fete laughing.
Sau, cel mai simplu, stau pe facebook si TPU.
Sper ca te-am putut ajuta!
Pa-pa!

| kiduka a răspuns:

Du-te la strand, joacate imvu un joc super :X,joacate cu prietenii, citeste, uitate la emisiuni daca iti plac de ex : Burlacita care ii joi la 20:30 Vaporul iubirii care ii duminica; a 20:20 sau 20:30, Miss fata de la tara care o sa inceapa in curand, Batrani si nelinistiti care ii marty la 21:30 big hug ti-am dat niste sugesty
funda? plss

| Ced7 a răspuns:

Intra pe site-ul y8...e un site plin de jocuri.printre care si unul super interesant Puzzle Freak.:dlaughing

| adyeu100 a răspuns:

Iesi si tu la o plimbare prin parc cu prietenii sa te mai relaxezi.

| DoarEuInLumeeeaMeeeeeeaaaaa a răspuns:

Poti sa desenezi, sa te uiti la televizor, sa te joci niste jocuri de atentie... Poti sa faci tot ce-ti place tie ca sa nu te plictisesti!

| panter a răspuns:

Buna sunt Cristina eu sa nu ma plictisesc desenez uite un sait pe care poti desena liber http://www.desenatori.ro... Mai poti sa privesti filme pe saitul http://filmix.net/.asculta muzica mergi in parc la un film la shoping si no sa teplictisesti pentru ca timpul trece daca faci ceva