| Th3Public3N3MY a întrebat:

Salut din nou! Am si eu o mica intrebare... Daca am folosit eu un username si o parola la nod32, mai merge sa o bag si la altcineva? Ca am o ruda care ii expira nod32-ul si vreau sa bag username-ul si parola si la ea? Oare va mai merge?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Initial NU! Daca ai folosit din acelea care ti le-am dat eu cred ca mai poti face lucrul asta o data! licentele sunt noi si nu au fost folosite de nimeni! Tu ai fost primul! Ai mai multe licente acolo! De ce nu incerci cu alta?
Username: EAV-41485384
Password: 8srmhxf7xh
Expiration: 23/05/2011

Username: EAV-41485387
Password: sn2pbjs4ps
Expiration: 23/05/2011
Ti-am mai dat 2 licente noi.

3 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Daca nu este expirat merge!

| Liviu_2320 a răspuns:

Da poti dar ai grija depinde cati mai au acea licenta

| AdyHytPower a răspuns:

Nu pentru ca este folosit pe alt IP tiar putea dauna si tie la nod32 acel cineva trebuie sa isi creeze si el cont sau sa il reistaleze dar sa caute pe 3-12luni ca nu fie pe o saptamana sau o luna ca devine sacaitor