| TzaCaNeL a întrebat:

Salut din nou!

Vreau sa-mi recomandati si mie niste jocuri faine, cu levele, dar in afara de Angry Birds PC, NFS World, WOW si alte prostii genul Triburile, The West.

Va multumesc mult! happy

6 răspunsuri:
| TzaCaNeL explică:

M-a facut curios Alied Assault!

Va multumesc tuturor, desi nu ati respectat ce am zis!

| Tadotaki a răspuns:

Ar fi Metin 2 ro, Farmerama, LadyPopular.
De pe hi5: Dream Isle, BarnBuddy, Organized Crime.
De pe facebook:Mall World, FrontierVille, FarmVille, Treasure Isle, Crime City, Island Paradise, PetVille, FishVille, Tiki Farm, YoVille, Island God, Cafe Life, Ranch Town,(Lil) Farm Life, Tiki Resort, Café World... Si ar mai fi multe, sunt cateva. Sper sa-ti placa^^

| doru10rapid a răspuns:

Grepolis... e un fel de de triburile cu grafica mai buna

| girl99as_7693 a răspuns:

Joaca Farmerama

| iSkater a răspuns:

. Counter Strike - Servere War3FT, Wolfenstein, Wolfenstein 2, Medall of honor Alied Assault, Call of Duty 8, Call of Duty Black Ops, Medall of Honor Spearhead, Medall of Honor Pacific Assault si multe altele!

| Al3xandruPK a răspuns:

Talisman, 4Story, Metin2(unul dintre jocurile accesate de multe persoane). Cam atatea