| linux09 a întrebat:

Salut.Doresc sa-mi fac si eu un post de radio online si nu stiu daca este legal sau nu... daca sa deschis acest post sau nu.Astept Raspunsuri.Ms

Răspuns Câştigător
| פרנקו a răspuns:

Asta e de mine. daca nu dai funa esti cel mai tare... naspa!
Deci este ilegal sa emiti pe FM (iti trebui multe aparate cea ce tu nu ai)Daca iti cumperi o frecventza e legal ca emiti pe aia si nu intri peste alti 2. Daca emiti pe online e total legal! Eu am radio de mult. te ajuta cu programe profesionale si host bun free! funa! vb pe chat aici http://www.sb13.tk/