| CorNNeL a întrebat:

Salut dragi frati, am si eu o intrebare, cand fac un server de Counter Strike mod Hide-N-Seek nu merge sa te duci inainte, adica cand faci bhop te dai stanga dreapta si tot asa ei, cand te duci inapoi nu merge te opresti adica nu se duce bine, spert ca ati inteles adica se opreste cand ma duc in partea cealalta si nu stiu de ce va rog sami raspundezi repede, Funda plzzz repede

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Probabil lipseste un plugin. Descarca un server gata facut de pe internet si il modifici cum vrei tu.

| CorNNeL explică (pentru Flaviucu):

Ms frate Poti sami lasi ID tau?

| CorNNeL explică (pentru Flaviucu):

Ms frate, imi dai si mie id tau daca vreihappy

| Flaviucu a răspuns (pentru CorNNeL):

Alex_flaviuu