| ionut2424 a întrebat:

Este cineva care locuieste in Olanda, Amsterdam?

5 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Am fost pe acolo, dar de ce te intereseaza? Ce problema ai?

| ionut2424 explică (pentru Brâncuşi):

Ai fost in vacanta sau cu alte treburi? sunt curios cu adresa, ca este woonadres si brief adress. adica adresa stabila si adresa postala, si am inteles ca poti cumpara o masina si cu postal adress, dar eu nu prea cred.ai vreo idee daca poti?

| Brâncuşi a răspuns (pentru ionut2424):

Banuiesc ca nu, nu am fost cu treburi, doar in vacanta cu tirul...si nu am mai auzit de brief adress nu stiu ce sa iti spun...

| ionut2424 explică (pentru Brâncuşi):

Am vazut multe tiruri romanesti pe aici. in ce oras ai fost sau pe unde ai trecut?

| Brâncuşi a răspuns (pentru ionut2424):

Rotterdam si Amsterdam dar numai pe autostrazi, nu prin marele orase, si chiar nu stiu sa te ajut la intrebarea ta...