| denistttt a întrebat:

Eu am doua conturi de Yahoo Messenger si ce am pe unu am si pe celalalt si un baiat i apare numele pe un cont de-al meu Exemplu: Marius iar pe celalalt : Crazy Marius e un exemplu cum pot face si eu asa?

2 răspunsuri:
| iuuuliiannnnnnnaaaaaa a răspuns:

Intri pe mess. Dai la tine dai clik dreapta Contact Detalias apoi ti-l schimbi

fundahappy

| twilight98 a răspuns:

Pai poate intr timp el sia schimbat numele sh uh atunci l-ai bagat in lisat:-psh uh poti sa iti schimbi numele dar la ceilalti nu o sa le apari cu numele chimbat doar daca te baga din noi in lista:-p