| denistttt a întrebat:

Eu cand intru intr-un joc in ori ce joc ma joc vreo 30 de secunde si ma scoate casi cum as apasa pe steagul de la start din tastatura dar nu apas, cum rezolv asta? funda crying

Răspuns Câştigător
| johnny1992 a răspuns:

Depinde ce jocuri joci...niste sfaturi"
1.inainte sa descarci un joc intra pe http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ si alegi jocul dorit
2. daca ai minimum requirements pentru jocul respectiv joaca`l cu detaliile la LOW prima data si il setezi din mers.pe parcurs
3. updateaza driverele la placa video de pe site`urile oficiale(nvidia.com,adm.com etc)
4.downloadeaza tune up utilities si da! click maintenance si repara fixurile care apar cu ROSU!
Merit funda?:D