| AndreiDoMino a întrebat:

Eu sunt o persoana foarte sensibila si sentimentala, iar daca ma uit sa zic la o televonela sa o urmaresc si sa fie niste scene foarte triste, dupa caetav zile sunt suparat trist plang cam aproape 1 luna, oricum mult timp.Asta mi s-a intamplat acum... ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Annalina99 a răspuns:

Nu te mai uitabig grin.

| AndreiDoMino explică:

Da dar imi ramane totul tiparit in minte cantece tot si ma face sa plang, sa sufar.

| zhenkyn a răspuns:

Ttrebuie sa intelegi ca este doar un film si totul este inscenat, sunt de acord ca sunt unele scene care intr-adevar nu te lasa indiferent, dar trebuie sa vezi realitatea.

| al3inada a răspuns:

Gandeste-te ca e doar un film si asa ceva nu se intamplat in realitate( de multe ori si mie mi se intampla), dar in filme unele intamplari sunt exagerate asa ca incearca sa gandesti pozitiv sa asculti muzica sa faci ceva care sa te inveseleasca pentru a uita de intamplarile triste din telenovele sau filme.Tot ce se vede in telenovele este actorie nimic real pentru a te intrista.