| TruLaLa a întrebat:

Fetelor dati-mi si mie niste site-uri unde as putea sa-mi pun poza si sa imi pun diferite peruci! dau funditaaaaaaa)

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Uite site -> http://www.taaz.com/makeover/virtual-makeover.html click pe ->Upload photo ->incarci o poza si o prelucrezi. Taaz - program de machiaj si hairstyling.

3 răspunsuri:
| βέiiiβiiツ a răspuns:

Http://www.taaz.com/ Trebuie doar sa iti faci cont si gata`;;) E simplu :*
Fundita`? :o3

| xLittleCookiex a răspuns:

Www.taaz.com

E foarte cool programul, doar ca trebuie sa iti faci un cont.
Poti sa-ti pui si machiaj, sa-ti schimbi culoarea parului natural, alea alea.

Sper ca te-am ajutat >:d

| Monica_Craiu_1970 a răspuns:

Ok