| Lavina145 a întrebat:

Buna ...cum as putea sa truchez o poza ca si cum te-ai saruta cu cineva. daca stie cineva sau ma poate ajuta?
Multumessccccc!
dau funditaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Cu pizap:
http://www.pizap.com/
Prin functie de decupare.

| Lavina145 explică (pentru RyGoLeTa):

Eu nu prea ma pricip..ma poti ajuta_?

| RyGoLeTa a răspuns (pentru Lavina145):

Desigur.

| RyGoLeTa a răspuns (pentru RyGoLeTa):

Deci dai pe http://www.pizap.com/,dai start,dai pe edit a photo,dai pe upload si pui poza din calculator unde o ai,asta fiind prima poza iar apoi vezi sus ca sunt rubrici,a patra rubrica este cu o fata,dai pe ea,dai pe upload pentru a pune poza a doua, si decupezi cu verde ce vrei sa pui din poza respectiva apoi dai Finish, o aranjezi cat de mare este, unde o pui, iar pe urma dai Save image apoi Download si alegi unde o descarci in calculator.
Daca mai ai nelamuriri da-mi id tau pe privat ca sa vorbim.
Sper ca te-am putut ajuta! Spor la editat!

| Lavina145 explică (pentru RyGoLeTa):

Hei am incert.dar tot nu pot...sa fac ca si cum sar sarutasad

5 răspunsuri:
| τττ a răspuns:

Bună.
Cu pizap, decupezi persoanele și poți să le așezi ca și cum s-ar săruta.
Pa, pa.