| 12345677493234567890123456789012345678901234567890 a întrebat:

hey am nev0ie de niste statusUri fits0ase... cv de genu k nu-mi pasa de nimic!:*:*:* merci antiCipat)))

7 răspunsuri:
| XxBalonasheeXx a răspuns:

Aici cred ca gasesti
http://lmgtfy.com/? q=cocalari.com

| Sara2 a răspuns:

Am fite de la Paris, sunt printesa ca din vis, am pigmentul colorat si sclipesc ca un diamant

M-am nascut sa joc pervers pe sistem periculos, sunt micuta si versata si de multi invidiata. Ochii verzi si pielea fina pentru el sunt o REGINA

| Derbedeu24 a răspuns:

Http://cocalari.com/ documenteazate :))

| alexTT a răspuns:

Cauta pe cocalarii.com acolo o sa iti gasesti o mare parte din membrii speciei tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fitele sunt pentru cei ce si le permit sau pentru prosti! Bafta!

| Sw33tG1rl4ever a răspuns:

- Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi?
- Sexy si rea ^^
- Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala
- Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
- Caut tanar sa intoarca partiturile unei pianiste.
- nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajeala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.
- Vai vai vai, aici scrie DND! Tu stii sa citesti?
nu Da BuZz ca O Sa AflY ce Inseamna pumnul
In gradina casei mele, stau cu capul aplecat, si gandindu-ma la tine, mi-a cazut o tigla-n cap!
Hei! E Craciun, e Craciun,
Oamenii imi spun,
Sa fiu mai bun,
Sa privesc in jur,
Si sa nu mai injur,
Hei! Ca poate-asa,
Dumnezeu ne va ocroti,
Ne va da salarii mari,
Si ne va umple de dolari!
acum o saptamana.am cunoscut...pe cineva.pe loc mi-am dat seama ca el iubirea mea :X:X