| rasfatzatakaamy a întrebat:

Ceva statusuri de genu "Nu-mi pasa daca ma voi indragosti de diavol, atata timp cat ma va iubi cum isi iubeste iadul!" aveti si voi? Multumesc anticipat! :*

3 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Spui asta pana te va lua in coarne, pe urma" fugi de dracu ca de tamaie,,!

| AliGab a răspuns:

Fata rasfatata, parintii tai nu te-au invatat ce este iadul? Ai grija la ce vorbe spui ca sa nu cunosti iadul in adevaratul al cuvantului. Si inca ceva: diavolul nu iubeste, el uraste... vrei sa fii urata de toti si de toate? Gnadeste-te cum este sa nu simti iubirea...copil nebun. Ai mare grija la vorbe si la ganduri