| DamonTvd a întrebat:

Idei super pentru vara? Chiar nu stiu ce sa fac vara asta crying

Răspuns Câştigător
| Anna121 a răspuns:

Te poti apuca de un sport, sa citesti, sa te uiti la filme / seriale, sa calatoresti cat mai mult, sa faci multe poze, sa iesi zilnic sa te plimbi macar o ora, timpul o sa treaca foarte repede.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antreneaza-te, lucreaza-ti corpul.

| Lorena7712 a răspuns:

Pai. Cel mai bine te distrezi alaturi de prieteni. Deci, iesi cat mai mult cu prietenii,faceti nopti albe,multe petreceri, multe calatorii. Distrati-va, fiti cat mai spontani, cat mai distractivi. Te poti apuca de ceva sport cum ar fi ciclismul sau fotbalul. Eu de exemplu vara asta merg la mare cu prietenii. Cel mai frumos e cand soferul e si din gasca ta, iti spun. Ideea e sa fiti voi in largul vostru si atunci o sa va distrati. Dar nu sta singur pentru ca asa nu o sa te distrezi.