| Aditu231 a întrebat:

Ieri mi-am reinstalat windowsul.Am un laptop Samsung series 7 CHRONOS si nu am driver pentru placa video.Placa mea video este NVIDIA GeForce GT 650M.
Daca doriti sa vedeti care e placa ca nu stiu sigur daca asta e puteti sa cautati pe net Samsung series 7 CHRONOS
Si un site cu driver free.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Paull18 a răspuns:

Salut. este foarte simplu. intri pe http://www.geforce.com/drivers si dai AUTO-DETECT YOUR CPU. Site-ul iti scaneaza calculatorul vede ce placa video ai si iti da un link sa descarci driveru potrivit pentru placa ta. Trebuie sa ai JAVA instalata ca sa iti poata detecta placa. Daca nu te descurci trimite-mi un mesaj aici pe TPU- Succes