| Mihaela_8238 a întrebat:

Salut, imi poate spune si mie cineva unde pot gasi un server de metin2 gm mode (de preferat fara hamachi, dar si cu hamachi e mai bine)...

3 răspunsuri:
| FaByAnY a răspuns:

Draga Mihaela o mare parte de servere GMmod sau inchis pentru ca nu sunt destui playeri care intra...asa ca nu cred ca vei mai gasi servere de GMmod...ai o sansa la serverele franceze si germanelaughing nu cred ca iti convinetongue nu mai cauta servere romanesti GM mod ca nu gasestitongue

| Mihaela_8238 explică:

Chiar nu stie nimeni?

| Mihaela_8238 explică:

Nu am zis roman neaparat...