| ReviRocsy a întrebat:

Imi puteti da un link de pe care pot viziona magicienii din weverly place... episodul care este continuarea episodului acela cand mason devine lup si julieta devine la varsta ei normala ...pls!

4 răspunsuri:
| ReviRocsy explică:

As vrea un link nu un site pe care sa caut...deoarece nu stiu nr. episodului si nici numele... Daca stiti macar numele sau nr. e perfect atunci voi cauta eu:*happy:X

| Bibi_Bia_1996 a răspuns:

Vplay. Dar trebuie sa iti faci cont. E gratis. Si sunt o gramada de alte seriale pe care le poti urmarii. Sper ca te-am ajutathappy