| .::CyBeR::. a întrebat:

Salut, imi puteti zice si mie niste scenete amuzante pentru sfarsit de an scolar, va rog, eu nu gasesc deloc.

14 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Faceti o mica piesa de teatru de comedie.
Sau ganditi-va la cateva scenete comice.

| tacitacitaci a răspuns:

Mai cauta ca de aia ai cap si net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe Youtube Garcea si Ungurii si vezi acololaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pacala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune glume cu moldaveni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca gasesti pe acest site raspunsuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma chema vasile si cel mai bun copil si

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vreau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cauta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun.sii eu caut o sceneta muzanta asa ca astazi in timp ce ma plictiseam la ora mi-a venit o idee pentru o sceneta:
Eate vorba despre un copil care nu prea este atent la ore, nici nu invata. iar toti profesorii incearca sal ignore, dar cad vine inspectia in scoala trebuie sal bage in seama si de aici incepe totul.profesorii ii pun cate o intrebare el se mai prosteste un pic.si mai departe gandeste-te. puneti creatia la contributie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut acelasi lucru si nu gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu stiu gandeste la un om care vrea sa faca dulciuri si angajeaza o fata sa lucreze.Pentru ca el a facut 3 ciocolate noi vrea sa la probeza pe niste oameni obisnuiti(clienti de-ai sai)insa aceste ciocolate le provoaca Sida CANCER SI BOALA AVIARA mai vezi tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar n'am...si eu caut daca gasesti un site anunta''ma te roghappy