| Stratovarius a întrebat:

Salut imi spuneti ce arome s pun in narghilea ca sa ma simt asa un pic mai chill ). FUNDA!

Răspuns Câştigător
| UnCorpSanatos a răspuns:

Sunt multe arome de narghilea unele cu nicotina altele fara, pentru ceea ce cauti tu cere aroma de narghilea cu nicotina nu are cat tigara anyway si fumeaz-o in piept, fructul sau aroma nu conteaza de ce e: mere, afina, menta, pepene galben etc.

2 răspunsuri:
| deepinlovewithyou a răspuns:

Aia ce capsuni iti da o senzatie de libertate. laughing Te face sa te simti in al 9-lea cer. Sincer, am incercat!

| moTzZoOk a răspuns:

Menta
portocala
cirese
struguri
lamaie
ananas
kivi
Sper ca te-am ajutat... funda? big grin