| lizzy a întrebat:

Salut.
In ultimele saptamani am vazut pe AXN, nu crime, El internado, si de saptamana trecuta n-a mai inceput.
Ideea e : stiti daca mai incepe cumva pe axn, continuarea?
Ms :X

2 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Eu stiam ca da pe AXNcrime, dar da la 2 noaptea dar nu pot sa ma uit. crying Dar pe AXN nu stiam ca da.

| JustMelavJustMe a răspuns:

Si eu m-am uitat toata vacanta de irarna. dar cand a inceput scoala am facut o pauza si am pierdut multe episoade. Acum sunt in vacanta intersemestriala si doream sa ma uit din nou ...nu stiam ca numai dau. Si in seara de revelion am vazut ca au dat. O sa mi le descarc de pe net... Din caz de nu le mai dau deloc te sfatuiesc sa faci la fel.