| LiLlYAnNe a întrebat:

Iubesc foarte mult anime-ul Detective Conan imi puteti spune cele mai interesante episoade? As prefera mai mult sa fie cu Shinichi/Conan impreuna cu Ran sau Haibara.

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Episoduri?rolling on the floor Mai fata, eu presimt ca tu o sa ai multe succesuri, mai ales legate de limba romanarolling on the floor.

| DeeDee a răspuns:

In primul rand, filmele anime Detective Conan 4 si 10. In ep 193, Conan revine la forma Shinichi si are o intalnire cu Ran. Deocamdata atat iti pot spune.

| DeeDee a răspuns:

Unele din cele mai bune episoade cu Detektiv Conan sunt 193, 219, 49, 308, 309 dar cele mai bune sunt filmele

| LiLlYAnNe explică:

Multumesc mult DeeDee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

34-35 super tari