| sonicunleashed a întrebat:

De unde as putea descarca episoade Detective Conan (cu sunet in japoneza) care sa nu aiba nici un fel de subtitrare? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NOFBD a răspuns:

Detectiv conan este o serie destul de veche, nu cred ca mai gasesti episoade raw, dar incearca pe nyaa.se de acolo se descarca majoritatea animeurilor pentru tradus, poate gasesti pakuri cu episoade raw

2 răspunsuri:
| sonicunleashed explică:

@gaby1996: Nu pot sa sterg subtitrarea daca este "lipita" in film. Imi poti da tu un link in care subtitrarea sa fie separat?

| NOFBD a răspuns (pentru sonicunleashed):

Detectiv conan este o serie destul de veche, nu cred ca mai gasesti episoade raw, dar incearca pe nyaa.se de acolo se descarca majoritatea animeurilor pentru tradus, poate gasesti pakuri cu episoade raw

| gaby1996 a răspuns:

Pai descarca cu subtitrare si apoi o stergi