| ÎnȚeLePTU1 a întrebat:

Salut, joaca cineva FIFA WORLD? Este un joc closed beta pe aceiasi platforma cu FIFA 14 de la Origin, daca este cineva interesat si vrea sa joace? Poate stie si trick-uri?

3 răspunsuri:
| bogdan2091 a răspuns:

Chiar eu am pus o intrebare asemanatoare cu cateva minute in urma, daca vrei sa joci cu mine poti sa-mi dai skype-ul tau (daca ai) sau sa-mi dai cerere la mihalcea.bogdan2 si sa ne jucam, pot sa te invat sa joci daca nu sti big grin

| Katalin_Puscas_1998 a răspuns:

Da eu https://www.facebook.com/pages/FIFA-World-RoPlayers/256130857921119
Like aici si baga Id Origin sa Marim nr de Romani pe Joc bft