| Raul2802 a întrebat:

Salut.Joc Train Station pe Facebook si am nevoie de bani si nestemate.Ce as putea face sa am mai multe nestemate si mai multi bani?

3 răspunsuri:
| cobra619 a răspuns:

Https://www.facebook.com/iulian.tase.9 Da-mi cerere am level 243 si stiu absolut TOT despre joc.

| Grigorescu_Mihai_1977 a răspuns:

Vreau diamante deoarece vreau sa ma fac mai bun si sa îi ajut si pe alti sa creasca si ei.As vrea multe nestemae 999999.

| Draghia_Kodrutz_1970 a răspuns:

Pai cumpara trenuri bune de la oferte speciale ca sa faci gold, starnge pasageri si colete, ia numai vagoane de 450%+. Iar la gems colecteaza de la MR.BILL dimineata nestemate, fa contracte si da click pe postarile jucatorilor cu contracte, levele etc.

Add me pe facebook pentru mai multe detalii, o sa te ajut cu gold si materiale!

ADD ---> https://www.facebook.com/profile.php?id=100006722657902

Am level 201

Întrebări recente