| Bogdanst a întrebat:

Salut, jucati Cabal online? Are cineva Bot cabal hack sa nu mai stau eu sa fac lvl si altele. Multumesc

3 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Nubig grin

| Bogdanst explică:

Nasol sad inainte erau big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit odata un bot.doar pentru 2 zile pentru ca era trial apoi imi spunea sa platesc.
Bot`ul functiona perfect.lasai pc`ul deschis si cabalul mergea singur. Cand se umplea inventarul.bot`ul mergea si golea la cel mai apropiat NPC. In acest fel tu faceai skill, bani si exp dintr`un foc. fara sa misti un degetlaughing

sper ca ti-am fost de folosbig grin
wisp me ingame :oOHAsiSOo