| MarianDaniel a întrebat:

La concursul vanatoare de vampiri. ofer dubluri la apa sfintita, tarus, oglinda, cartea vrajitorului...caut puterea vrajitorului, sageata de argint si scut.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, eu am dubluri la usturoi, oglinda si tulpina de trandafir si am nevoie de carte de vraji, poate facem schimb, iti dau tulpina de trandafir si obtii de la cineva sageata de argint, scut sau puterea vrajitorului. adauga-ma pe mess pls ingrid_ini@yahoo.com

5 răspunsuri:
| DiannaDia a răspuns:

Iti dau eu sageata de argint!

| KoWalSky a răspuns:

Caut sageata de argint, dau orice, add: cata_chata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am sageata de argint si scut doar daca imi dai puterea vrajitorului

| MaryyraM a răspuns:

Buna am eu dublura la puterea vrajitorului cod:1B727915AF

| lorry12 a răspuns:

Eu am sageata de argint si scut dublura dar le dau doar daca ai puterea vrajitorului cine are puterea vrajitorului add: boss_taranu