| ulyaulydeeeea a întrebat:

Salut la toti! Va rog sa imi spuneti si mie ce pot sa fac atunci cand ma plictisesc. Sunt foarte plictisita si nu am nimic de facu. Va rog ajutati-ma. Va implor din toata inimalove struck!

3 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

De ex ai putea sa iti petreci timpul cu mine tongue
glumeam poti asc muzica viziona filme citi articole pe net vbi cu prietenii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te sinucizi, e amuzant, in caz de ceva, mai tirziu nu mai ai de ce sa te plicitsesti caci o sa fii moarta.
suntem in secolul 21 sau ne-am intors in era de piatra? Draga mea, sunt o multime de lucruri pe care le poti face in ziua de azi, deci...

| mariuca_1027 a răspuns:

Navighezi pe net!