| Deea852 a întrebat:

Salut lume! laughing. Am vazut pe youtube acum 2 luni un videoclip cu niste coafuri coreene. Astazi l-am cautat toata ziua si nu am gasit nimic. Nu mai stiu nici numele utilizatorului, nici al videoclipului, decat ca titlul incepea cu litera "G" laughing (un nume in coreeana). Am cautat, am scris la cautare in engleza, in coreena si nimic...Parca ar fi intrat in pamant!(mai de graba sa se fii sters dar nu cred). Exista vreo modalitate sa il regasesc? Multumesc anticipat. happy

3 răspunsuri:
| Deea852 explică:

Gata cu raspunsurile, multumesc pentru ajutor. Am gasit videoclipul dei nu luati in seama aceasta intrebare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau nuh stiu dea . app am gasit cel mai tare site cu compuneri ! profu de rom. vre sa ma ia la olimpiada ! uitatziva sh voi ca poate va ajuta cu cev http://cenacluljj.wordpress.com/eminescu/

| cris320d a răspuns:

Buna, poate cauti asta Gyaru Fashion.winking sunt foalte multe clipuri care incep cu litera "G" jejejjee dar eu totusi cred ca te referi la acest stil de coafura si daca da poate primesc si eu o fundizatongue