| stefan000 a întrebat:

Ma Puteti ajuta cu o problema?
Deci am Counter strike 1.6 si l-am dezinstalat si instalat de vreo 3 ori si nu imi apare meniul (=New server, Fiind Server etc.) Inainte imi aparea.
Dar am vrut sa ma joc cu prieteni mei si cand de odata nu imi mergea.
M-am uitat pe mai multe site-uri chiar si pe youtube.
Am gasit cateva chestii, si le-am facut, Dar intr-un sfarsit tot nu mergea. Va rog ajutati-ma,

2 răspunsuri:
| Usepe a răspuns:

Incearca asta :
-Intra in cstrike>resources si cauta gamemeu.res si sterge-l.
Acum intra in CS si o sa iti apara meniul pe care il aveai.
Intra din nou in cstrike>resources si fisierul gamemeu.res fa-l read-only pentru a nu mai avea probleme de acest gen.
Daca eroarea persista recomand Steam

| stefan000 explică (pentru Usepe):

Baga id de mess zeke.samp
skype zeke. xd14 vb akl