| NemNUZ a întrebat:

Salut.Mai demult era o emisiune cu un magician cu masca care prezenta trucuri dupa care dezvaluia secretele lor. Stiti cumva cum se numea emisiunea

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! asta este cel cu masca care arata cum sunt trucurile? http://www.youtube.com/watch?v=3J3fHUtdI78&feature=related

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

''Breaking the Magician's Code:Magic's biggest secrets finally revealed'', sho prezentat de Val Valentino a.k.a. ''The Masked Magician''. Cred ca o gasesti pe VPlay.