| pitigirl0 a întrebat:

Salut mama mea de revelion adica ziua urmatoare lucreaza si nu stiu ce sa fac ca sa nu ma pliptisesc ce sa fac de revelion ca jos nu pot merge?+id mess PLZZcrying"((cryingcrying sunt disperata mai ales ca de la 12 nu pot sa merg jos

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ia-ti o carte si citeste. Nici nu o sa-ti dai seama cand va trece timpul si va fi un Revelion pe cinste.

| AnotherCatWoman a răspuns:

Ok, tu nu poti cobora, dar de ce nu poate urca cineva la tine? O prietena, doua de varsta ta; va luati cateva filme, muzica sau video-uri haioase. Daca nu este o varianta, poti sa iti iei cateva comedii pentru seara de Revelion, sau sa ii propui mamei tale sa te duca la o petrecere festiva unde are incredere ( poate ai ceva verisori\verisoare de varsta ta, sau cateva rude\prieteni de familie unde te-ai putea simti bine).

| seen a răspuns:

Sex pe masa

Ps call me beibi im hot 898989 ( free line ) rolling on the floor

| pitigirl0 explică:

1esti tampit2am 10 ani3ce inseamna sex? 4nu iti stiu nr5vb serios din ce am intrebat la care tu mi-ai spus sex