| ShtephShiShht a întrebat:

Merita sa imi mai investesc timpul la 14 ani in Anime? Am vizionat deja Naruto, Naruto Shippuden, Fairy Tail, Avatar : The Last Airberdinger ( parca asa se numea ), Avatar : Legend of Korra si One piece ( Ep.200 ). Pun aceasta intrebare deoarece, in sfarsit m-am lasat de jocuri si am ceva timp liber big grin.

Multumesc mult, Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| Zoey112 a răspuns:

Normal ca merita. Anime-urile sunt cele mai tari!
dar sa nu uiti ca nu trebuie sa exagerezi, adica sa nu stai chiar toata ziua in fata calculatorului.
Si eu am vazut fairy tail si e cel mai tare anime vazut!

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

NU merita sa stai toata ziua in fata unui ecran parerea mea. O sa poti sa te uiti la animeuri, filme si seriale cand o sa fii batran si nu o sa mai ai chef sa faci altceva decat sa stai in pat sa te uiti la tv.

| Geoogeo a răspuns:

Da frate, eu am 21 de ani si inca sunt la zi cu seria Naruto Shippuden+Mangalaughing. Desenele (care merita intr'adevar, nu strica niciodata!).Mai nou a aparut un movie nou DBZ laughing.Te salut!

| WhiteSempai a răspuns:

In primul rand, este Avtar: The Last Airbender, in al doilea, zic da, deoarece anime-urile sunt amuzante si nu poti zice ca ti-ai irosit timpul uitandu-te la ele, daca vrei eu recomand Sword Art Online.