| Chuck a întrebat:

Mi-am adus aminte de un joc(Alien versus predator 2), l-am luat si, ma rog, nu pot sa trec de o misiune. M-am gandit sa iau parole, am citit, am facut ce spun 'aia de pe site-urile respective, dar tot nu merge sa le bag.
Are cineva vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Apesi Enter cand esti intr-o misiune in joc
si scrii:
(exact ca mai jos)

< cheat > mpcanthurtme

- asta e pentru. invincibilitate

< cheat > mpschuckit

-asta e iti da toate armele si incarcatebig grin.

Mai mult ce-ti trebuie?
aaa si poate te intereseaza si mpmorph X

unde X inlocui cu predator, drone, marine, heavypredator, predalien - transforma specia curenta in alta specie daca vrei... dar primele 2 sunt utile!

P. S. vezi ca se scriu < si > apropiate, de fapt lipite de cuvantul cheat. eu am pus spatii pentru. ca nu am voie sa scriu lipit, nu afiseaza corect aici pe site.

Dar apropo a aparut Aliens vs. Predator acum in 2010, februarie de acum 4 zilehee hee. Dar vezi ca are cerinte mari. Chiar si pe hard ocupa 16 gbbig grin. L-am si terminat! Cel mai tare joc AvP! Poate cel mai tare si SF!

1 răspuns:
| Shadow1351 a răspuns:

De unde ai luat jocul.