| SSScr a întrebat:

Salut, mi-am bagat Norton Antivirus de la romtelecom si cand descarc cv imi sterge tot, numai pot sa descarc aproape nimic, le gaseste la fiecare cate un virus.
Ce sa fac?
Funda.

4 răspunsuri:
| Bogatasul a răspuns:

Sa il dezinstalezi ca altfel nu merge

| DjZen a răspuns:

Intra in setari probabil este de acolo de fiecare daca cand instalezi un antivius umbla pentru prima data in setari sau poate ce ai descarcat are virus

| RegepOnur a răspuns:

Antivirusul iti apare in dreapta jos, click dreapta pe el si apesi turn off, dupa ce ai descarcat fisierul il scanezi si vezi daca are virusi.

| IulianaMG a răspuns:

Probabil descarci chestii cu virusi! Si eu am acelasi antivirus si merge foarte bine am descarcat muzica, jocuri, poze..si eu mers toate! Dar tu iti poti downloada altul! Avg este unul destul de bun!