| Ready a întrebat:

Mi-am cumparat un ceas de mana cu curea alba de cauciuc si am observat ca in timp ea se murdareste sad. Cu ce o pot curata? Dau funda si vot!

5 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Cred că o poţi curăţa cu nişte şerveţele umede.

| Mitsuri10 a răspuns:

Cred ca ar fi ok daca ai spalao cu spirthappy. Sper ca te-am ajutatwinking!

| япончик a răspuns:

Buna, prepara o solutie din apa si inalbitor de rufe, de exemplu 70% de apa si 30% inalbitor ar avea un efect bun, daca va functiona nu uita funda sa-mi acorzi

| Ready explică:

Am incercat cu toate ...tot la fel e cureaua nu s-a luat deloc

| enax a răspuns:

Cred ca am sa par ciudat dar o poti curata cu diluant... sigur merge curatat cu diluant