| BloodyHuman a întrebat:

Salut, mi-am downloadat CandyLongjuMT2 mi-am facut cont pe lolipop si dupa ce scriu contul si dau sa ma conectez scrie 'il server e fuori servizio' nu l-am luat eu bine sau se lucreaza la server? Dau funda pls. big grin

Răspuns Câştigător
| AnonimuszWss a răspuns:

Am jucat Candy. Daca ai cumva clientul 4.3 sau 4.2 descarca-l pe cel 4.4 dupa site. Daca il ai deja pe 4.4 incearca sa-ti faci cont si sa te loghezi pe serverul Toffee (tot dupa cnadylongju) De exemplu cum e ro: Server draco,sagitta, leonis, aries etc...ASa si candylongju, serverul Toffee.Trebuie sa mearga 100%.Mai ales partea cu clientul. Funda?

1 răspuns:
| BloodyHuman explică:

Am clientul 4.2