| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut Microsoft Tain Simulator si ca sa schimb moduri am nevoie de Convoi 1.50 si asta e problema am Windows 7 si imi da eroarea DX8Vb.DLL ce sa ii fac sa imi mearga dau funda care ma ajuta sa o rezolv. Multumesc

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Instaleaza DirectX 8

| Danyel1997 a răspuns (pentru unknownn):

Imi zice ca aceasta verziune nu e compatibila cu windosu daca stii un lick cu un directx 8 bun ma gasesti la dany_bmw_10@yahoo.com Mersi

| unknownn a răspuns (pentru Danyel1997):

Invata sa iti rezolvi singur problemele, sau cu ajutorul lui google macar, in viata trebuie sa stii sa faci lucrurile independent. Nu astepta tot timpul ajutorul altora.

| Danyel1997 a răspuns (pentru unknownn):

Apai atunci de ce s-a mai facut site-u asta?

| unknownn a răspuns (pentru Danyel1997):

Ca sa pui intrebari la care nu gasesti rezultatul pe google.
Ce e mai simplu, sa pui o intrebare pe google si sa gasesti rezultatul in 5 secunde(singur), sau sa pui intrebare pe TPU, stai sa apara pe site, stai vreo 10 minute sa-ti raspunda cineva. te gandesti ca acea persoana pierde timpul...