| cosminache a întrebat:

Mi-am facut un blog cu xampp si cu wordpress (http://localhost/wordpress/) si nu merge sai scimb adresa... cum s-o schimb? am WordPress address (URL) si Site address (URL) si la ambele e aia cu localhost etc. Cum sa fac sa fie ceva de genu icenflame/wordpress sau ceva cu icenflame sau professional network browsing?

1 răspuns:
| Heliodor a răspuns:

Nici o sansa, adresa noua => blog nou
nu poti modifica adresa, pentru ca devine alt blog, deci propun sa-l stergi pe acesta si sa-ti fac un altu si mare grija ce adresa pui, ca sati placa si peste 3 luni