| Biib133 a întrebat:

Mi-am luat o teapa mare zilele trecute.Am gasit pe Facebook chestia aia cu cronologia si am dat sa am si eu ca na mi s-a parut interesanta dar acum chiar nu mai imi place.Nu stiti cum as putea sa o dezactivez sau ceva de genu`? sad

3 răspunsuri:
| roro2000 a răspuns:

Ai incercat sa ii dai ascundere? Sau daca nu alaturi de aia mai in stanga ecranului ai un + si ai putea da acolo si sa o stregi

| laviniaaaa a răspuns:

Daca e 'definitiv' nu se mai poate sterge :-l. a patit'o si prietenul meu :-s. asa vor deveni toate profilurile in scurt timp.

| flip311291 a răspuns:

Mda... si eu o am, nu se mai poate sterge din pacate. tot ce-ti ramane este sa-l faci sa arate frumos Gen : http://www.gadget.ro/cele-mai-spectaculoase-profile-de-facebook-timeline/