| DenissaDenii a întrebat:

Hey...cum dezactivez chestia aia cu cronologia de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Odata setata, cronologia de pe facebook nu mai poate fi dezactivata.

4 răspunsuri:
| love4u a răspuns:

E interesanta chestia cu timeline, insa parca imi parea mai frumos inainte.
Care aveti un cont facut la vrajeala, fara prieteni pe facebook, de preferinta sa nu il utilizati, lasati-mi si mie username si pw intr-un mesaj. vreau sa setez o optiune la confidentialitate...

| AlExUtZu4423 a răspuns:

Odata pus ''Timeline'' nu mai poti sa il dezactivezi! PS Eu sunt multumit de Timeline!

| fatha15 a răspuns (pentru AlExUtZu4423):

Kkmas in ea de cronologie crying

| LikeNobodyElse a răspuns:

Nu poti laughing) asta e noul fb` happy