| ADY_5784 a întrebat:

Salut, pe facebook stiti ca la orice persoana sunt acele optiuni : Wall, Info, Photos si Friends. Dar langa Photos in dreapta, in paranteza apare un numar ( care e diferit la alte persoane ). Ce semnifica acel numar?

16 răspunsuri:
| XDarkAngel a răspuns:

Semnifica in cate fotografii ai fost etichetat happy

| Sἶrenἶa a răspuns:

Numaru de poze

| stress a răspuns:

Numarul de poze care contine tag cu numele persoanei respective. adica de cate ori este etichetata acea persoana in diverse albume ale altor prieteni

| curlyhair a răspuns:

Acel numar semnifica pozele in care acea persoana a fost etichetata in poze

| Rooxxana a răspuns:

In cate poze ai fost etichetata =>> fundita?

| AlexSM86 a răspuns:

Numarul de fotografii pe care le are persoana respectiva la profil + pozele in care e tagged

| alysk84ever14_6997 a răspuns:

De cate ori este etichetata acea persoana in diverse poze.

| dany7300 a răspuns:

Cate poze are + in cate poze e etichetat :d funda

| S0uNdZ a răspuns:

Acel nr arata cate poze ai

| YoYo321 a răspuns:

Acel numar semnifica numarul de poze din albumwinking

| ayddyshhmee a răspuns:

Cate poze are fiecare.winking

| TeoooStefan a răspuns:

Cate fotografii are acea persaona(sunt incluse si cele ale prietenilor in care pres respectiva este inclusa) Funda:X

| TeoooStefan a răspuns:

Cate fotografii are acea persoana(sunt incluse si cele ale prietenilor in care pres respectiva este inclusa) Funda:X

| Antonia981 a răspuns:

In cate poze are tag! happy nu pozele lui toate. pozele prietenilor lui care i-au facut tag!

| Macarale_3279 a răspuns:

Nr poze uploadate de persoana + nr poze in care e tagged = nr de poze total

| vladraul a răspuns:

Din câte am observat reprezintă numărul de poze în care a fost etichetată persoana respectivăwinking