| lovem3 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. Am profilul de facebook pe privat. Intrebarea mea este cum fac sa nu mai apara info wall photos friends etc. la celelelte persoane in afara de prieteni? Adica, cand vrei sa intri la mine pe profil sa nu apara decat numele si sexul si poza. atat! dau fundita celui mai explicit raspuns multumesc:*

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Intri in Contul meu -> Setarile de confidentialitate -> Alegi friends si o sa iti apara doar prietenilor tai.

| lovem3 explică:

Asta stiu dar eu vreau sa nu mai apara cand cineva necunoscut incearca sa intre la mine pe profil (in stanga) sa nu mai apara wall friends info etc. ca restul sunt la privat dar la astea nu am reusit sa gasesc cumsad