| YoSiAtat a întrebat:

Salut prieteni. Am nevoie de persoane care cunosc limba engleza si care vor sa ma ajute cu niste traduceri. Eu am un site cu anime, daca vreti si voi sa ma ajutati traducand episoade anime dati add la id-ul meu de messenger yokatalin95 big grin
Multumesc mult!
Id mess: yokatalin95

6 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Hey,as putea sa te ajut si eu daca vrei big grin am ceva experienta, adica am mai tradus unele filme anime. Daca mai ai nevoie de cineva da-mi mesaj pe privat si iti dau ID ul meuwinking

| EvangelineLovin a răspuns:

Platesti la cuvant sau la fraza? happy

| YoSiAtat explică (pentru EvangelineLovin):

happy nu platim la nimic, adica noi o facem ca hobby, nici noi nu castigam bani sau ceva de genu. Dar daca vrei bani, iti poti adauga bannere la episoadele traduse de tine big grin

| YoSiAtat explică:

Amaterasu ti-am dat add, adica accept, si andreea avem nevoie de cati mai multi traducatori, deci avem nevoie de tine big grin

| Amaterasu a răspuns:

Da-mi add.