| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni. Ce ziceti cum sa ma imbrac sambata seara in club. Eu m-am gandit la o camasa rosie ( care imi place mult - are si niste dungi negre ) si niste pantaloni negri happy.

Ce ziceti, ar merge?

Intreb asta pentru ca sunt putin confuz! Si nu numai eu cred!

2 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

O sa creada lumea ca te-ai lipchit de gratii de la puscarie laughing Da, sunt rautacios doar. Sper ca e cu maneca scurta camasa, altfel n-are valoare. happy
PS: ce-ar fi sa pune-ti voi cate-o poza cand pune-ti astfel de intrebari?

L.E: Da frate o sa arati bine, e cool. Problema in sine m-a amuzat doar pentru ca de regula barbatii nu se imbraca, ci trantesc ceva pe ei si hai. Una peste alta e trendy alegerea.

| DeEAஐ a răspuns:

Dragutzhappy