| watervichea a întrebat:

Salut prieteni! Eu am vazut la mai multi prieteni niste poze de a lor care mi-a placut ft. mult. De exemplu... la o fata pe poza ei sia incleiat un fkuturaş, la un băiat pe poza am vazut un alt stiker etc... Deci rugamintea mea este, ca să imi spuneti si mie cum ei isi lipesc diferite desene pe poze! Eu sunt novice la asta, ssi as vrea sa-mi pun si eu niste desene pe poza. Poate exista vreun program? Mersi anticipat : ) FUNDA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cel mai bine descarci photoscape sau sa o editezi online pe pizap.ro happy funda?batting eyelashes

| Jock3r99 a răspuns:

Se numeste EDITARE,
1.Te duci la poza care vrei sa o editezi si dai click dreapta si dai "Edit"
2.Te duci pe net si cauti ce vrei tu (fluturasi, masini, stikere etc.) si dai click dreapta pe ele si "Copy"
3.Te duci pe acea poza si dai "Ctrl + V" (in acelasi timp) si dai click pe poza mica care tia aparut si o poti muta tinand click pe ea. O poti mari sau microsa din colturi (cand iti apare o sageata in ambele capete).

Sper ca ti-am fost de ajutor!