| Arisu a întrebat:

Salut, prieteni, imi puteti da va rog mult niste exemple de nickname-uri cu numele Nicoleta.va rog mult puppy dog eyes [-O

Răspuns Câştigător
| SkytterS a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ti s-ar potrivi Nickybig grin

9 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Nico, Nicole, NiCool, Nicolette, NiceNico, PrettyNico big grin

| JiHyun a răspuns:

Niko
Nicolle

| Arisu explică:

Multumesc tuturor...mi-au placut toate exemplele, insa mi-a placut cel mai mult raspunsul lui SkytterS, iti multumesc mult )) Si voua succese tuturor!

| BluLăvzIu a răspuns:

Nico
Nicolle
Nico Mik
Nicolle Colle
Nico Pico
Nicolleta Mika
Nicolla Colla
Nik Mik Pitik
Nico Tico
Nicolle Bingolle
Funda?

| AddXf a răspuns:

Niko,nicki,nicko,nikoll, Altele nu mai in vin in minte... funda laughing

| onutzaskumpik a răspuns:

Ai putea niste prescurtari : Niki, Nikoleta, Nycolet@, NykO sau ceva gen de-astea... fi inventiva!

| roxxxa a răspuns:

Nickname:
*Niky
*Nico
*Nicol
*Niko(fundizza daca merit)

| roxxxa a răspuns:

Nickname:
*Niky
*Nico
*Nicol
*Niko
*Nik
*Pretty Nikky
*Nicky
*Nicolette
*NiceNico
*PrettyNico
*NicollaCoLLa
*Nic0leTT@(fundizza daca merit)

| vitarash a răspuns:

Nikoli