| SnicK a întrebat:

Salut
Puteti sa imi spuneti cateva telefoane TOUCHSCREEN ca as vrea sa imi cumpar un telefon touchscreen, pana in 5 mil.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| raissa a răspuns:

Daca vrei la mana a 2 a este LG cookie care e in jur de 2 mil si jumate sau Samsung care e vreo 3 mil jumate. sunt foarte bune si frumoase in acelasi timp. sper ca ti-am fost de foloshappypup

3 răspunsuri:
| pac2oo6 a răspuns:

Vand eu un LG kp 502 daca te intereseaza...

| KryssuxD_9221 a răspuns:

Ai putea sa gasesti cateva pana in 5 mil dar la abonament... cum ar fi SAMSUNG S8000, LG KM900 Arena, NOKIA 5230, ALLVIEW Vision Dual SIM sau LG POP GD510 =)