| Gabytzuu001 a întrebat:

Sambata ma duc la un majorat si nu stiu cu ce sa ma imbrac.
Idei ceva? P. S sunt baiat. sa fiu sigur ca nu gresiti... happy

Răspuns Câştigător
| SandraMikyZu a răspuns:

laughing ok deci ceva elegant si stilat dar si comfortabili... sa vedem pai niste blugi, un tricou simplu o camasa peste si in lant sti tu asa cum poarta baietii. ala ce poate fi gravat a si daca vrei ceva mai complex poti adauga o palarie la moda si o esarva a si ai grija la culori si cat despre pantofi. tenesii sau uite o alta idee poti lua niste blugi negri si o camasa alba sau de orice culoare si sa o lasi deschisa putin cam 2-3 asturi dar nu prea mult depinde de distanta dintre nasturi pai cat despre pantoficeva cat mai aproape se stilul clasic dar asta nu inseamna neaparat ca ai buniculuilaughing) sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Larisa_8916 a răspuns:

Dezbracat

| joker_2916 a răspuns:

Ceva casual maybe? nu prea pompos
ceva o camasa si blugi big grin