| kidu_2842 a întrebat:

Sambata asta merg la un majorat, la un baiat si nu stiu ce cadou sa ii cumpar... Dati`mi si voi niste idei love struck

Răspuns Câştigător
| ambutisare a răspuns:

Parfum NU! Nu conteaza ca e de fima sau nu, trebuie ceva de care sa isi aduca aminte. Daca ai o relatie destul de buna cu acest baiat, ii poti lua ceva simbolic, care ii va aduce aminte de tine. Un ceas ar merge foarte bine, la fel si o bratara. Consulta-te cu prietenii lui, vezi ce i-ar place. Bafta!

3 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Depinde de relaţia ta cu acel băiat.Cumpără-i un ceas sau un parfum (să fie ambele de firmă şi să fie bărbăteşti). Cred că i-ar plăcea.Sau pur şi simplu, dă-i bani. Fundiţă?

| SiMpLa a răspuns:

O suzetawinking nostim nu?

| iuli a răspuns:

Pai depinde daca esti intr-o relatie buna sau mai putin buna cu respectivul si ce fel de om e: daca e bogat cumpara-i o carte sau ceva decoratiuni, ceva mai scump