| David_Alex_1993_o6Hw a întrebat:

Salut.Sambata noapte m-am imbatat mai rau ca niciodata,duminica dimineata am avut ochii un pic umflati si de luni au inceput sa se sparga vase de sange la ochii, m-a mai doare capul seara de atunci, mi-e frica sa nu fie ceva la cap, ce imi recomandati, fara doctori ca ajung la nebuni (poza facuta acum 30 de minute ) https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/......0401_n.jpg

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

La cat de mare este partea afectata din ochi, poate totusi ar trebui sa mergi la doctor. Baga si tu o scuza ca te-a tras curentul la ai tai si la doctor spune problema reala.

E riscant sa te uiti dupa sfaturi aiurea. Gandeste-te ca totusi, cat timp ai fost beat (poate nu iti amintesti) te-ai lovit, ti-ai pus ceva prosteste prin ochi, etc si etc.

Stiu, nu este sfatul pe care il astepti. Dar din pacate e cel mai bun pe care il am.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In afara de bautura ai tras si ceva pe nas? Sau nu iti amintesti nimic din ce ai facut?

| DeeaV a răspuns:

Nu e bun linkul. Nu fi incapatanat, du-te la medicul de familie sau macar la o farmacie si cere sfaturi. Te lasi pe mana unor oameni care nu au constiinte in medicina? Nu te juca cu sanatatea ta, indiferent de motiv.